Socjalizm zawsze dzielnie walczy z trudnościami, które sam stwarza. Unia Europejska wtrąciła się w działanie rynku medycznego i po roku zaczyna się martwić, czy rynek to przetrwa. Bo miało być pięknie: nowe regulacje, które „podniosą renomę UE” i „ułatwią dostęp” — a tu masz… Rynek się nie słucha, agencje certyfikujące nie przechodzą nowej weryfikacji i nie wiadomo, co to będzie — czy „łańcuch dostaw wyrobów medycznych” przetrwa ten eksperyment.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 komentarze

  1. Socjalizm – to ustrój, który genialnie zwalczał problemy, które nie mniej genialnie sam stwarzał, a dr Bolek Arłamow jest jego najdoskonalszym produktem, więc pewnie dlatego UE wkroczyła niezłomnie na drogę budownictwa socjalistycznego zgodnie z zasadą: do trzech razy sztuka.

  2. Panie Pośle, gdyby Mojego nazwiska nie potrafiła wypowiedzieć jakaś tam pańcia z tego stada, wśród którego Pan przebywa, to bym ją zostawił po prostu w kozie z piątku na poniedziałek, bez jedzenia i picia, żeby je sobie przepowiadała. Poprawa murowana. A poza tym – dlaczego w „peerelu” nie było sznurka do snopowiązałek? Bo komuchy paskudne bały się, żeby ludzie nie spełnili swoich obietnic, że cytuję: „na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *