Na tej stronie możecie Państwo oglądać kanał Telewizja Republika na żywo w internecie przez 24 godziny na dobę. Proszę wybrać właściwy przycisk poniżej.

Telewizja Republika jest polskojęzyczną stacją telewizyjną, która nadaje głównie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Stacja nadaje głównie programy informacyjne, publicystyczne i kulturalne. Telewizja Republika jest związana z konserwatywnymi środowiskami katolickimi. Stacja ma ponad milion widzów dziennie. Telewizja Republika jest znana z kontrowersyjnych poglądów i zarzutów wobec wielu grup, polityków i organizacji społecznych. Stacja obwinia również UE i jej polityków za problemy w Polsce.

TV Republika prowadzi programy informacyjne, w tym relacje na żywo z wydarzeń, publicystykę, reportaże i programy interaktywne. Stacja ma szerokie portfolio programowe, obejmujące tematy zarówno z Polski, jak i z całego świata. Wiadomości emitowane są w cyklu 24-godzinnym, a wywiady i informacje z całego świata są przekazywane w czasie rzeczywistym. TV Republika oferuje również programy edukacyjne, które ułatwiają rozwój wiedzy na temat różnych kwestii. Stacja ma także własne programy publicystyczne, w tym programy informacyjne, dyskusyjne i debaty na tematy aktualne.
Chcesz obejrzeć to co Cię ominęło? Przewiń koniecznie poniżej i zobacz materiały archiwalne TV Republika.

Zobacz jak się zmienia TVP Info online

TV Republika w internecie. Materiały aktualizowane są na bieżąco

Telewizja Republika to polska stacja telewizyjna o profilu konserwatywnym, która swoją emisję rozpoczęła w 2013 roku. Stacja ta prezentuje wiele programów publicystycznych i informacyjnych, które skupiają się na tematach związanych z polską polityką, gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Telewizja Republika jest często kojarzona z punktem widzenia prawicowym i konserwatywnym, co jest wynikiem charakteru programów, jakie stacja emituje.

Telewizja Republika ma na celu przede wszystkim przedstawianie prawdziwej informacji oraz ujawnianie faktów, które według stacji są pomijane lub ukrywane przez inne media. W ten sposób Telewizja Republika stawia sobie za zadanie informowanie swoich widzów o kwestiach, które są istotne dla społeczeństwa polskiego i które często są marginalizowane przez inne media.

Stacja ta często porusza kwestie związane z obroną tradycyjnych wartości, takich jak rodzina, patriotyzm, wiara i kultura polska. Telewizja Republika krytycznie odnosi się do wielu zagadnień, które są ważne dla polskiego społeczeństwa, takich jak np. gender, związki partnerskie czy migracja. Stacja ta podejmuje także tematy związane z zagrożeniami dla demokracji, wolności słowa czy wolności mediów, a także kwestie związane z prawami człowieka.

Telewizja Republika jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych i wykorzystuje je do komunikacji z widzami oraz do promocji swoich programów.

Telewizja Republika to stacja telewizyjna o profilu konserwatywnym, która skupia się na przedstawianiu prawdziwej informacji oraz obronie tradycyjnych wartości. Stacja ta prezentuje punkt widzenia prawicowy i konserwatywny i podejmuje wiele tematów związanych z polską polityką, gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Telewizja Republika ma na celu przede wszystkim informowanie swoich widzów o kwestiach, które są ważne dla polskiego społeczeństwa i które są często pomijane przez inne media.

Zobacz także TV Trwam na żywo

Czym jest TV Republika? – zobacz
Tomasz Sakiewicz o TV Republika – zobacz
Piotr Barełkowski – Prezes TV Republika – zobacz
Czym będzie się zajmował Cezary Gmyz? – zobacz

+1
2
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
2

531 komentarzy

 1. Proponuję, abyś wykorzystała także miłosierdzie Boże, bo nie wspominałaś wcale o tym. Piszę dlatego, że osobiście otrzymałem taką Bożą pomoc, także niespodziewanie, ale niezwykle skutecznie. Zaufaj!

 2. żadna stacja TV nie dorówna w sianiu nienawiści i podłości stacjom komercyjnym i ich miernotom redaktorskich

 3. Ataman plus Tuman
  Brunatny i krasy
  Spotworzyli Lebensraum
  Tysiącletnią Rzeszę
  I Radosny Związek
  Aż po wieczne czasy
  To cel ostateczny
  Pożyć i poszaleć
  I zmiażdżyć Europę
  Jak drogowy walec
  Przyjdą lepsze czasy
  Dla zdobycznej kasy
  Jaki tego efekt
  Zdruzgotane miasta
  I w kołchozach sioła
  O pomstę do nieba
  Ukraina Białoruś
  Dziś donośnie woła
  Puste Mauzolea
  Plus wirus w koronie
  Przyszłe tumaniątka
  Składają hołd Wronie
  Przyszły Dżugaszwili
  Ucapi po chwili
  Ataman plus Tuman
  Brunatny i krasy
  Spotworzyli Lebensraum
  Tysiącletnią Rzeszę
  I Radosny Związek
  Aż po wieczne czasy
  To cel ostateczny
  Pożyć i poszaleć
  I zmiażdżyć Europę
  Jak drogowy walec
  Przyjdą lepsze czasy
  Dla zdobycznej kasy
  Jaki tego efekt
  Zdruzgotane miasta
  I w kołchozach sioła
  O pomstę do nieba
  Ukraina Białoruś
  Dziś donośnie woła
  Puste Mauzolea
  Plus wirus w koronie
  Przyszłe tumaniątka
  Składają hołd Wronie
  Przyszły Dżugaszwili
  Ucapi po chwili
  Matuszka odpłaci
  Ukrainie Krymami
  Gruzinom gruzami
  A Polskim Orlętom
  Strzałem w potylicę
  Spali katiuszami

 4. Skoro taki GENIUSZ jest całkowicie nieznany w Polsce-to niestety nie świadczy najlepiej o naszym społeczeństwie!

 5. Te socjalista + Diduszkowa!
  Czy przypadkiem u podstaw włoskiej partii faszystowskiej nie leży socjalizm???
  Kim za młodu był Mussolini???

 6. No i co z tego, że Rzepliński stał przed Tuskiem na baczność?
  Przecież mógł przed nim leżeć plackiem!

 7. Niech ZYJA WOLNE MEDIA, Niech zyje REPUBLIKA , ktora pisze i mowi tylko ! PRAWDE “”” Ja jako PATRIOTA POLSKI zamieszkaly od 03.10.1989 roku w najstarszym Miescie Niemiec w TRIER , WALCZYLE ZA WOLNA POLSKE, moja PARTIA byla tylko ! ” SOLIDARNOSC “”” Zostalem za Wolnosc POLSKI w KGHM ” GLOGOW SREBNY KRZYZ ZASULGI … RYSZARD JAROSZ

 8. Szanowne Panstwo z Redakcji Republika Redaktorzy , kogo Wy zapraszacie Stara Komunistke Senyszyn , dla mnie jakie Ona ma Osiagniecia Naukowe za Czasow Komunistycznych, Kazdy mog dostacz Prof. Docenta , Dr. jak mial Czerwona Legtymacie, Ojca w PZPR, wujka , dobrego kolego , nie mial problemu dostac sie na Studia itd. Jak mozna zapraszac Bande Tuska Komunistow i Zlodzieji, Oszustow, Klamcow, Zdrajcow, Targowice, kto dopuscil Smiecia Tuska i jego Bande do Rzadzenia Polska, !!! Ja Walczylem o WOLNA POLSKE przezto musze mieszkac na Zachodzie, od dnia 03.10.1989 roku, mam SREBNY KRZYZ ZASLUGI, przyznaczyla Mi ”
  ” SOLIDARNOSC “, pracowale w KGHM GLOGOW, jesli mnie Panstwo zaprosza moge duzo powiedziec jak CZERWONA ZARAZA OKRADALA POLSKE, jeste Obowatelem POLSKI i NIEMIEC…itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *