15 kwietnia 2016 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: fakty komentarz media propaganda tvn wiadomosci

“Wiadomości” na kaczystowskiej Jedynce nie spełniają ustawowych wymogów pluralizmu i bezstronności – wynika z analizy opracowanej przez radzieckich uczonych na zlecenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Takiej podłości nie znała historia ludzkości! Zdaniem specjalistów “Wiadomości” w porównaniu z “Faktami” bardziej pozytywnie przedstawiają działania rządu i prezydenta. To jednak nikogo nie powinno dziwić, bo mniej pozytywnie niż robi to TVN już się nie da, przez co “Fakty” stają się niedoścignionym wzorem dla całego postępowego świata. Widać to zresztą w resortowych porównaniach tych dwóch serwisów informacyjnych. Fakty skupiają się na rzeczach istotnych dla ludu pracującego miast i WSI. Ewakuacja aquaparku w Koszalinie, atak tasakiem na profesora w Poznaniu, wypadnięcie wnuczka z jadącego samochodu w Chinach i wszystkie możliwe incydenty z użyciem broni śrutowego rażenia czyli wiatrówek – tych tematów Fakty nie przemilczały. Oczywiście to tylko dodatek, bo głównym daniem niemal każdego wydania jest troska o Trybunał Konstytucyjny i nieszczęsny los polskich arabów. Ponadto Fakty w przeciwieństwie do Wiadomości nie zajmują się takimi głupotami jak wizyty dyplomatyczne. Dlatego o pierwszej od 8 lat wizycie Ministra Spraw Zagranicznych na Białorusi nie było ani słowa. Nikogo przecież nie obchodzą interesy z egzotycznymi krajami. By żyło się lepiej!

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Polskę do UE wprowadziły służby specjalne!

O istotnym fragmencie książki ABW – Polskę do Unii Europejskiej wprowadziły służby specjalne, w szczególności, kadrowy oficer Jarosław Mulewicz!

Sprowadzenie uchodźców do Europy miało skazić islam konsumpcyjnością. Tak się nie stało

Prof. Jan Żaryn

Kontrofensywa euroentuzjastów

Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

Odejście Kijowskiego z polityki to połowa żartów mniej

Rafał Ziemkiewicz zdaniem GW o wzorze dla całej opozycji

Skandal w Cannes: “Czasami Demokracja jest do dupy”

W tych mocno kontrowersyjnych słowach amerykański aktor i producent Will Smith skomentował werdykt jury Festiwalu w Cannes. Najgorsze jest to, że miał sporo racji, bo w Cannes ewidentnie wygrał film, który podobał się większości, a nie ten, który wygrać powinien.

PATOLOGIE w polskich SŁUŻBACH SPECJALNYCH

Wojciech Sumliński w Szczecinie – 24.05.2017

Niezła Siara na antenie TVN24. Radaktor Gazety Wyborczej w idealnej formie

Ma radość kobieta. Ciekawe czy zgodziła by się znaleźć wśród tych osób?

Między swastyką a czerwoną gwiazdą: Spór o Piłsudskiego

Rafał Ziemkiewicz, Wojciech Roszkowski – Warszawa, 26.05.2017

Zrozumieć GMO

Temat Genetycznie Modyfikowanych Organizmów wzbudza wiele kontrowersji i nieporozumień wśród społeczeństwa. Eksperci wyjaśniają ten problem a jednocześnie proponują jego rozwiązanie.

Wojna polityczna w Polsce przybiera już charakter totalny!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o rozszerzaniu się konfliktu między plemionami PiSowców i POstępaków m.in. na środowisko pracowników przemysłu rozrywkowego, także o “wymiękaniu” rządu pani premier Szydło w sprawie relokacji uchodźców bisurmańskich…

Prowokacja w teatrze

Prof. Piotr Jaroszyński – Polski Punkt Widzenia

Promień z Fatimy

Słowa zachęty, aby względem Boga wskrzeszać w sobie wiarę dziecka, w sposób szczególny znajdują potwierdzenie wśród mieszkańców wsi Stecówka, którzy w latach 60. odczytali niezwykłą prośbę Matki Bożej. W czasach głębokiej komuny, zbudowali sami drewniany kościółek, który został poświęcony Matce Bożej Fatimskiej.

Konsekwencje Brexitowe

Z Parlamentu Europejskiego – Stanisław Ożóg